kategorie článků       kategorie - Bludný kruh čarodějky      Co je to MAGIE?

Co je to MAGIE?


Jsou to kouzla, která kolem vás září jako hvězdičky, když mávnete kouzelnou hůlkou? Nebo je to tajemný prsten princezny Arabely, který vám splní každé přání? Anebo je to tanec kolem ohně, uprostřed lesa, při úplňku, v Evině rouše?

Magie je především soulad vašich myšlenek, srdce a přírodních sil.

Magie je svět, ve kterém chápeme, že vše se skládá z energií, které spolu navzájem komunikují a jsou propojené.

Nejprve je tedy nutné si uvědomit, že existuje nejen to, co vidíme a chápeme, ale že zde je i tzv.nehmotný a námi neviditelný svět. Jsou to přírodní síly a různé duchovní entity, které nám pomáhají při rozvoji naší duše. Mohou nám ale stejně tak i „uškodit“. Vždy nám propůjčují takovou moc, o jakou žádáme. Jsme-li chamtiví, umocňují naši chamtivost. Jsme-li dobrosrdeční, umocňují naši dobrosrdečnost. Jsme-li příliš obětaví, umocňují naši obětavost. Tyto síly za nás nerozhodují, co je pro nás nejlepší, pokud je žádáme o něco konkrétního. Respektují naši svobodnou volbu. Pokud ale žádáme a čarujeme a naše vědomí funguje spíše v nízkých vibracích (to znamená, že nás ovládá ego a vše co děláme, tak děláme ze zištných důvodů), pak nám pomáhají entity podobné energie. My nepoznáme, že s námi nemluví anděl, ale že je to jakýsi skřet, který nám našeptává slova lásky a útěchy. Důvodem je, že naše srdce je zavřené a přicházející slova hodnotí pouze naše mysl. A naše mysl, pokud se jí zdají ony sliby logické, nemá důvod nás varovat…

Jestliže je naše srdce ale otevřené, pak zase chápeme, že čarováním si moc v životě nepomůžeme, pokud svoji pozornost budeme neustále zaměřovat na dění mimo nás (na partnera, práci, bydlení, peníze…). Protože pozorností zaměřenou mimo nás si budeme poznání jen oddalovat nikoliv přitahovat… a to i když „sáhneme“ po magii.

Magie je krásný prostředek, jak lépe poznat sebe samu, jak pochopit své emoce, intuici, svoji vnitřní sílu…

Všechna kouzla by měla být směrována pouze na toho, kdo daný rituál vykonává – pro dobro všem a bez újmy pro nikoho…

Proto přeji všem čarodějkám otevřenou nejen mysl, ale především otevřené srdce! :)
Aleera

Další články ze sekce: Bludný kruh čarodějky

Tarotové karty - mocné ORÁKULUM

Tarot je především ZRCADLO našich myšlenek! A díky tomuto zrcadlu s námi Vesmír komunikuje a odkrývá nám svá poselství a odpovědi (ukryté v našem podvědomí).

Partner na OBJEDNÁVKU

Seznam na partnera? Ano... ALE...

Bylo nebylo - ČLOVĚK A KÁMEN

Není nutné mít doma oltář plný kamenů pro příznivý osud. To stejně nefunguje. To jen hlava nás žene, abychom toho „měli“ co nejvíc a zároveň nás tím odpoutala od cesty klidu...